OKOLICE OCZU - cztery najlepsze zabiegi!Skóra wokół oczu jest delikatna. Z wiekiem staje się coraz cieńsza i traci swoją elastyczność, pojawiają się cienie i zmarszczki. Przez to wyglądamy na bardziej zmęczone i dużo starsze, niż rzeczywiście jesteśmy.
Jak można temu zaradzić? Poznaj 4 skuteczne zabiegi na okolice oczu.
1. Biostymulacja NucleoFill Soft – produkcja kolagenu
Zabieg polega na wprowadzeniu w okolicy oczu preparatu zawierającego polinukleotydy, które silnie stymulują procesy bioregeneracji skóry, głównie produkcję kolagenu. Preparat pomaga przywrócić naturalną strukturę tkanek, zarówno głębokich, jak i powierzchownych warstw skóry. Dzięki temu następuje redukcja zmarszczek i ogólna poprawa kondycji skóry.
2. Prostrolane Inner-B SE – poprawa elastyczności skóry
To nowoczesne połączenie peptydów z kwasem hialuronowym, do stosowania w okolicy oczu. Jeszcze przez dwa tygodnie po zabiegu wstrzyknięta mieszanka utrzymuje się w skórze, co sprawia, że składniki powoli i systematycznie uwalniają się, wzmacniając efekty kuracji. Wzrasta poziom nawilżenia i elastyczności skóry.
3. Fibryna bogatopłytkowa – regeneracja skóry
W przypadku tej metody podczas zabiegu wykorzystywana jest własna krew pacjenta. Pozyskaną z niej fibrynę bogatopłytkową wstrzykuje się w skórę w okolicy oczu. Dzięki dużej zawartości czynników wzrostu stymuluje naturalne procesy regeneracji tkanek, a nawet tworzenia nowych naczyń krwionośnych. Wpływa to korzystnie na wygląd i kondycję skóry.
4. Light Eyes Ultra – wyrównanie kolorytu skóry
Bogata mieszanka aktywnych składników (kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda, rozmaryn, witamina C, heksapeptydy), które odpowiadają między innymi za zmniejszenie widoczności zmarszczek, wyrównanie kolorytu czy zredukowanie obrzęków.
Każdy z zabiegów przeprowadza się za pomocą igły lub kaniuli. Żeby uzyskać długotrwałe rezultaty, najlepiej wykonać sesję 2-4 powtórzeń, zachowując między nimi miesięczne odstępy. Więcej informacji w gabinecie