Promocja Wielkanocna!

Aby pomóc Ci poczuć się pięknie i pewnie w te wiosenne święta, przygotowałam specjalną ofertę na zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Dzięki wielkanocnej promocji możesz zaoszczędzić aż 20% ich ceny. Oferta obowiązuje od 5 do 14 kwietnia.


Jak działa toksyna botulinowa?

Zabiegi toksyną botulinową to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianych zmarszczek mimicznych. Jej działanie polega na blokowaniu sygnałów nerwowych (one powodują skurcz mięśni, a to przyczynia się do powstawania zmarszczek).


Po zastosowaniu toksyny botulinowej mięśnie się rozluźniają, a skóra staje się gładsza i pełna blasku. Podczas ostrzykiwania wykorzystuje się niewielkie dawki preparatu – działają tylko w miejscu aplikacji. Zabieg redukuje zmarszczki mimiczne na czole, brodzie i wokół oczu. Efekty są szybko widoczne i długotrwałe.


BOTOX przed świętami?

Planujesz zabieg z użyciem toksyny botulinowej? Zapraszam do skorzystania z czasowej promocji cenowej. Jeśli masz wątpliwości, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.


Niech to będzie wspaniały czas, pełen relaksu, wytchnienia od pracy, pośpiechu i codziennych obowiązków. Niech świąteczne dni spędzone w gronie najbliższych na rozmowach, biesiadowaniu i obserwowaniu przyrody, która budzi się do życia, natchną Cię wiosenną dawką optymizmu i zdrowia!Więcej informacji w gabinecie.

Promocje nie łączą się.