Trzy sposoby na podbródek!

Masz kompleksy z powodu tzw. drugiego podbródka albo „chomików”? Przeszkadza Ci nagromadzona w tych miejscach tkanka tłuszczowa? Chcesz poprawić owal twarzy? Nie wiesz, jak można temu zaradzić?
Poznaj 3 metody, wybierz odpowiednią dla siebie i nie martw się tym więcej!
1 Prostrolane Inner-B
Prostrolane Inner-B to bezpieczny preparat peptydowy nowej generacji. Skutecznie redukuje lipidy w komórkach tłuszczowych, co sprawia, że drugi podbródek i „chomiki” znacznie się zmniejszają.
Dzięki technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancje zawarte w preparacie utrzymują się w skórze nawet dwa tygodnie po zabiegu! Przez ten czas aż cztery zawarte w preparacie peptydy systematycznie penetrują komórki tłuszczowe, zupełnie jakby zabieg nadal trwał! Przeważnie wykonuje się 2-3 zabiegi w dwutygodniowych odstępach.
2 Celluform+
Celluform+ to nowoczesny preparat, przeznaczony do trwałej redukcji tkanek tłuszczowych. Redukcja polega na rozpuszczaniu komórek tłuszczowych i zawartego w nich tłuszczu.
Zmniejszenie drugiego podbródka można zauważyć już po jednym zabiegu, choć czasem – dla lepszego efektu – wykonuje się kilka powtórzeń. Zaczerwienienie i lekki obrzęk, które mogą wystąpić po zabiegu, ustępują po 4-5 dniach.
3 Ultraskin II
Zabieg Ultraskin II jest bezinwazyjny – redukcję drugiego podbródka, poprawę napięcia skóry i owalu twarzy wykonują fale dźwiękowe.
Ta metoda jest bardzo skuteczna, a efekty są widoczne od razu po zabiegu. Bezpośrednio po nim można też wrócić do swoich zwyczajnych aktywności, ponieważ wierzchnie warstwy skóry nie zostają naruszone.
Niezależnie od wybranej metody, efekty zabiegów redukcji drugiego podbródka to:
️poprawa konturów linii żuchwy,
wygładzenie skóry,
poprawa elastyczności i sprężystości skóry,
poprawa napięcia skóry.