ZABIEGI NA OKOLICĘ OCZU

Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry

Light Eyes Ultra

Jasna, gładka oraz promienna skóra często uznawana jest za symbol piękna, dlatego też jej posiadanie lub brak przekłada się na samopoczucie. Niestety wraz z wiekiem cera traci swój równomierny koloryt na rzecz ciemnych cieni, wyprysków, obrzęków, zmarszczek i innych niedoskonałości, które ciężko ukryć nawet pod makijażem. Ostatnimi czasy metodami walki z tymi wszystkimi problemami skórnymi stały się zabiegi Light Eyes Ultra, dzięki którym okolica oczu zyskuje swój dawny blask, nawilżenie oraz jędrność.

Na czym polega?
Zabieg Light Eyes Ultra to tak naprawdę innowacyjna mieszanka składników aktywnych, które są wprowadzane do skóry w okolicach oczu poprzez mezoterapię igłową. Oznacza to, że zachodzi tu niska inwazyjność – bardzo cienkie igły odpowiadają za implementację rewitalizacyjnego koktajlu do miejsc, wymagających największego wsparcia. Całość zajmuje kilka minut i już od pierwszej wizyty można zauważyć pierwsze efekty, choć rekomendowane jest ponowienie zabiegu wielokrotnie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Wskazania i przeciwwskazania
W koktajlu Light Eyes Ultra znalazły się takie składniki, jak rozmaryn, jagoda, ruszczyk czy heksapeptyd, które odpowiadają za między innymi zmniejszenie widoczności zmarszczek, wyrównanie kolorytu czy zredukowanie obrzęków. Jednak oznacza to również, że nie mogą skorzystać z tego preparatu osoby uczulone na jeden z tych składników aktywnych. Odradza się wykonywanie zabiegu również w przypadku cukrzycy, bliznowacenia, nowotworów, ciąży czy stanów zapalnych skóry. Dlatego przed przystąpieniem do mezoterapii igłowej z użyciem Light Eyes Ultra w okolicach oczu niezbędna jest konsultacja ze specjalistą.

PROSTROLANE INNER-B SE

 • Wygładzenie i ujędrnienie skóry

 • Stymulacja procesów regeneracyjnych skóry

 • Odmłodzenie skóry

 • Opóźnienie oznak starzenia się skóry

 • Wygładzenie skóry pod oczami


Prostrolane Inner-Bse
to najnowocześniejszy preparat peptydowy, zarejestrowany  jako  wyrób  medyczny, do peptydowej terapii skóry twarzy.

Prostrolane Inner-Bse
rewitalizuje skórę, jednocześnie likwidując widoczne nierówności. Zmniejsza oznaki starzenia się skóry, czyniąc skórę gładką i sprężystą. Zawiera opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację peptydów.

Składniki: kwas hialuronowy (0,7%), kompleks 5 peptydów:

 • Nanopeptyd-32 - stymuluje procesy glikolizy i glukoneogenezy, zmniejszając nierówności
  na skórze,

 • Pentapeptyd-43 – wspiera lipolizę,

 • Tripeptyd-41 – stymuluje regenerację tkanek, wzmacniając skórę,

 • Oktapeptyd-11 – aktywuje regenerację komórek, poprawiając wygląd skóry.

Peptydowa terapia skóry - protokół
Ilość sesji: 2 - 4 zabiegów
Odstępy między zabiegami: 2 tygodnie