Promocja świąteczno-noworoczna!

Oto ona! Promocja świąteczno-noworoczna!

Koniec roku zwykle niesie ze sobą wir świątecznych przygotowań, gorączkowe poszukiwanie prezentów dla bliskich i domykanie spraw, których nie zdążyło się załatwić wcześniej. W tym intensywnym czasie warto pomyśleć również o sobie. Zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej na wyjątkowe zabiegi w promocyjnych cenach!

Zabieg odmładzający osoczem bogatopłytkowym

Wykorzystując osocze bogatopłytkowe, można odmłodzić:

  • skórę twarzy;

  • okolicę oczu;

  • usta.

Rewitalizacja ust osoczem bogatopłytkowym staje się coraz bardziej popularna . Nic dziwnego – to bardzo skuteczny zabieg. Odmładza usta i odżywia czerwień wargową. Osocze bogatopłytkowe nie jest sztucznym wypełniaczem. Pozyskuje się je z własnej krwi pacjenta.

Preparat uaktywnia tworzenie się i przyleganie nowych komórek, regenerację tkanek, tworzenie się włókien kolagenowych, nowych naczyń krwionośnych, które odżywiają skórę i tkanki podskórne. Zabieg aktywuje i wspiera naturalne procesy organizmu, jego efekt jest więc również naturalny.

Cena: 700 zł –> 600 zł

Redukcja zmarszczek mimicznych na czole i w okolicy oczu

Jeśli myślisz o redukcji zmarszczek mimicznych, masz teraz szansę skorzystać z zabiegu z użyciem toksyny botulinowej w wyjątkowej, świąteczno-noworocznej cenie:

1 okolica: 450 zł –> 400 zł

2 okolice: 750 zł –> 650 zł

3 okolice: 950 zł –> 800 zł