Wampirzy lifting - osocze bogatopłytkowe
Lifting wampirzy twarzy z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników. Jest to zabieg niechirurgiczny, naturalny, a przy tym skuteczny. Działa regenerująco na szarą, wiotką i zmęczoną skórę:
odmładza ją i rozświetla,
zwiększa jej elastyczność i napięcie,
redukuje zmarszczki,
przywraca jej naturalny koloryt.
Jak przebiega lifting osoczem bogatopłytkowym?
Do przeprowadzenia tego zabiegu potrzebna jest krew, którą najpierw pobiera się od pacjenta. Z niej pozyskuje się koncentrat płytek krwi w niewielkiej ilości osocza. To właśnie płytki krwi stymulują regenerację tkanek, produkcję nowego kolagenu, podziały komórkowe i budowę naczyń krwionośnych. Dlatego lifting osoczem bogatopłytkowym to naturalny sposób na wywołanie procesów naprawczych tkanek, a więc na skuteczną i długotrwałą poprawę kondycji skóry.
Przygotowanie preparatu trwa nie dłużej niż kilkanaście minut. Następnie lekarz równomiernie ostrzykuje nim skórę twarzy. Zabieg poprzedzony jest zwykle nałożeniem warstwy kremu znieczulającego.
Jak dbać o skórę po zabiegu?
Ślady po nakłuciach ustępują stosunkowo szybko, nie trzeba więc z powodu liftingu ograniczać swoich codziennych aktywności. Przez kilka dni po zabiegu należy unikać ekspozycji na słońce, nie korzystać z sauny czy solarium, a przez dobę nie nakładać makijażu.